Consulting

Doradztwo biznesowe

Korzystanie z porad profesjonalistów w zakresie prowadzenia swojej działalności jest kluczowe w przypadku firm, które chcą się rozwijać. Odpowiednie podejście do tematu pozwala na wybór optymalnych rozwiązań i zwiększenie szansy wykorzystania pełnego potencjału przedsiębiorstwa.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

Korzystanie z porad profesjonalistów w zakresie prowadzenia swojej działalności jest kluczowe w przypadku firm, które chcą się rozwijać.

Odpowiednie podejście do tematu pozwala na wybór optymalnych rozwiązań i zwiększenie szansy wykorzystania pełnego potencjału przedsiębiorstwa. Korzystając z naszej oferty, otrzymają Państwo kompleksową usługę, rozpoczynającą się od dogłębnej analizy Państwa firmy.

Podczas jej przeprowadzania dowiemy się, jak wygląda sytuacja firmy pod względem finansowym, czy też ekonomicznym, dzięki czemu będziemy mogli odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących jej obecnego stanu oraz potencjalnego rozwoju. Powiemy Państwu:

 • Jak wygląda sytuacja finansowa i ekonomiczna firmy,
 • Jak podnieść efektywność zarządzania firmy używając pełnego dostępu do wszelkich firmowych zasobów,
 • Jakich narzędzi użyć, aby być w stanie samodzielnie ocenić kontekst organizacyjny i rynkowy, aby najlepszy kierunek działania,
 • Jak rozpoznać kryzys na różnych płaszczyznach,
 • Zaplanować dalszy rozwój firmy w oparciu o rzetelnie wyłonione fakty,
 • Jak obiektywnie zweryfikować krótkoterminowe i długoterminowe plany.

Powyższa lista jest jedynie przykładem działań, jakie jesteśmy w stanie przekazać Państwu w celu zwiększenia efektywności Państwa firmy.

Każda współpraca podejmowana jest na indywidualnych warunkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie postępować według potrzeb i oczekiwań każdego klienta, który zdecyduje się nas poznać i z nami pracować.

Co dokładnie wchodzi w zakres oferty?

Wychodząc naprzeciw największym wymaganiom, podchodzimy do naszych zadań profesjonalnie i szczegółowo. Wobec czego nasze analizy obejmują:

 • Strategię,
 • Model biznesowy,
 • Finanse,
 • Cykl życia firmy,
 • Potencjał kreatywny,
 • Schemat obsługi klienta.

Po dokonaniu procesu analizy zajmujemy się zebraniem danych i wyznaczeniem obszaru działania, na którego poprawie zależy klientowi.

Dlaczego warto mnie wybrać?

Wychodząc naprzeciw największym wymaganiom, podchodzimy do naszych zadań profesjonalnie i szczegółowo. Wobec czego nasze analizy obejmują:

Pozostałe usługi

Oprócz kompleksowych szkoleń oferujemy również indywidualną pracę doradczo-mentoringnową, która pozwoli rozwinąć się Liderowi grupy pod względem psychologicznym i merytorycznym. Ponadto jesteśmy w stanie zdiagnozować organizację, dzięki czemu dowiecie się Państwo, na jakim poziomie jest Państwa biznes zarówno w obszarze kultury organizacyjnej, czy też w zakresie profilów osobowościowych pracowników.

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w każdej sytuacji, w której uznają to Państwo za stosowne. Oferujemy możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia zdobywanego przez lata praktyk.

Jakich efektów można się spodziewać?

Dzięki współpracy nami w zakresie doradztwa biznesowego, otrzymają Państwo cenne informacje dotyczące biznesu wraz z planem działania. Dzięki wnikliwej analizie będą Państwo w stanie naprawić niedziałające schematy i wprowadzić rozwiązania pozwalające na swobodny, skuteczny rozwój działalności.