Edukacja

Szkolenia zamknięte

W każdej firmie istotny jest zarówno rozwój jednostki, jak i rozwój całego zespołu. Jeśli więc zależy Państwu na przekazaniu wiedzy kilku osobom, warto zdecydować się na szkolenie zamknięte, które pozwoli wyczerpać wybrane przez Państwa tematy w możliwie najbardziej profesjonalny sposób.

Kiedy warto zdecydować się na szkolenie zamknięte?

Jest kilka sytuacji, gdy szkolenie jednostki jest znacznie mniej opłacalne, niż zorganizowanie szkolenia zamkniętego. Jako profesjonalna agencja rekrutacyjna oferujemy Państwu taką opcję, szczególnie w sytuacjach, gdy:

  • Zatrudnianych jest wielu pracowników w jednym czasie, na podobnych stanowiskach,
  • Zmienia się system pracy,
  • Chcecie Państwo zwiększyć motywację pracowników.

Oczywiście powody stworzenia szkolenia zamkniętego mogą być inne, jednakże te są najbardziej popularne.

Dlaczego warto mnie wybrać?

Wychodząc naprzeciw największym wymaganiom, podchodzimy do naszych zadań profesjonalnie i szczegółowo. Wobec czego nasze analizy obejmują:

Jak działamy?

Zaczynamy od spotkania się z Państwem i przeanalizowania Państwa potrzeb i oczekiwań względem takiego szkolenia. Musimy wiedzieć, czego Państwo oczekują i jaki cel temu prześwieca. Znając te kwestie, będziemy w stanie zaoferować Państwu konkretne rozwiązanie w postaci projektu szkolenia. Po zapoznaniu się z nim i jego zatwierdzeniu ustalimy koszty uzależnione od ilości uczestników i długości szkolenia, aby można go było zatwierdzić.

Szkolenia zamknięte są ściśle dopracowane i dostosowane do potrzeb szkolonej grupy, dzięki czemu ich potencjał jest znacznie wyższy, niż w przypadku szkoleń otwartych, gdzie mogą uczestniczyć osoby na różnym poziomie zaangażowania w danym zagadnieniu. Oznacza to, że decydując się na szkolenie zamknięte, mamy znacznie większą szansę na osiągnięcie swojego celu, co przełoży się na zwiększenie motywacji pracowników, a w rezultacie na zwiększenie jakości ich pracy.

Jakich efektów można się spodziewać?

Dzięki zorganizowaniu specjalistycznego szkolenia oferujemy pracownikom wiedzę odnośnie do konkretnego tematu, która pozwoli im na podniesienie kompetencji. Dzięki temu staną się oni pewniejsi, ich praca lepsza, a Państwa satysfakcja i zyski większe.